Program partnerski tmefekt.pl

 

Dla kogo przeznaczony jest program Partnerski TMefekt.pl

TMefekt.pl jest programem partnerskim dla każdego

Masz stronę internetową, na której chciałbyś zarobić? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w internetowym biznesie? TMefekt.pl to program partnerski, dzięki któremu możesz zacząć przygodę z marketingiem afiliacyjnym. Po zarejestrowaniu się na stronie zostaniesz naszym wydawcą i otrzymasz dostęp do narzędzi promujących oraz porównujących produkty finansowe, pakiety TV/ Internet i oferty energii.

Możliwości TMefekt.pl

Wykorzystaj możliwość zarabiania w sieci promując produkty poprzez widgety, banery, kalkulatory, oraz inne innowacyjne narzędzia takie jak strony udostępnione, które łatwo i szybko wygenerujesz w swoim panelu wydawcy. Intuicyjny interfejs pozwoli na szybkie odnalezienie i konfigurację potrzebnych narzędzi

Kierując się swoją wiedzą i wyczuciem, będziesz mógł zamieszczać linki partnerskie oraz inne narzędzia na swojej stronie, które będą przenosiły Twoich czytelników do formularzy produktowych lub porównywarki produktów. Za prawidłowo wypełnione formularze kontaktowe lub za uruchomione produkty, np. założenie konta, otrzymasz wynagrodzenie.

Najważniejsze zalety Programu Partnerskiego TMefekt.pl

  • Innowacyjne narzędzia, w tym strony udostępnione wydawców

  • Dużo ciekawych kampanii, nie tylko finansowych

  • Bardzo atrakcyjne i w wielu produktach, najwyższe stawki na rynku

  • Ciągłe wsparcie zespołu TMefekt.pl

  • Przejrzysty i funkcjonalny panel wydawcy

  • Aktualne statystyki programów i tabele prowizji

  • Motywujące promocje i konkursy dla wydawców

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym, czy taka forma współpracy jest dla Ciebie, to musisz wiedzieć, że w razie problemów będziesz mógł poprosić naszych konsultantów o wsparcie i pomoc.

 TMefekt i Money2Money.pl łączą siły!